Nová pánska značka v HE&SHE

 
 
 
 
POZOR!!! PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÝ FACELIFT STRÁNKY S EŠTE BOHATŠÍM A PREHĽADNEJŠÍM OBSAHOM! NOVINKY V BUTIKU V PLNOM PRÚDE. ZA POCHOPENIE ĎAKUJEME.
 
 

Nová pánska značka v HE&SHE

Chceme priniesť na trh módy niečo nové!

Páni, pripravili sme si pre Vás novú módnu značku známu predovšetkým na západoeurópskom módnom trhu. Značka s názvom MM & TEN sa teší obľube moderných mužov s citom pre športovo-elegantný štýľ. V ponuke značky nájdete predovšetkým nohavice, košele, vesty, tričká. Všetko čo potrebujete pre Váš business look, avšak nezabudnite, že tieto kúsky jednoducho zladíte aj vo Vašom voľnočasovom outfite. Ako? To Vám prezradí a ochotne Vám poradí team HE&SHE. Presvedčíte sa o tom, že naučiť sa správne kombinovať športové s elegantným má za následok perfektný outfit, ktorým zaručene nadchnete okolie.

Ako to vlastne celé začalo?

Filozofiou značky je sofistikovaná a poctivá pánska kolekcia, ktorá apeluje na moderného človeka. Základom značky MM & TEN je voľba správnych látok a kladenie veľkého dôrazu na malé detaily.

Značka navrhuje pánske módne odevy s koreňmi v dánskom dizajne kombinované s rafinovaným nádychom južnej Európy.

"Veríme v pohodlie, ktoré má móda spĺňať. Cítime povinnosť priniesť niečo nové a nielen pridať viac toho, čo už existuje - muži si zaslúžia viac."  zdôrazňuje filozofia značky MM & TEN.

Novej kolekcii MM & TEN jeseň zima 2016/2017 sa môžete tešiť v značkovom butiku HE&SHE v Trenčíne. Značka už v predaji.

 
 
 
logo slideshow

Andy Warhol

Catwalk Junkie

Cowboysbag