Nová značka kožených tašiek v HE&SHE

 
 
 
 
POZOR!!! PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÝ FACELIFT STRÁNKY S EŠTE BOHATŠÍM A PREHĽADNEJŠÍM OBSAHOM! NOVINKY V BUTIKU V PLNOM PRÚDE. ZA POCHOPENIE ĎAKUJEME.
 
 

Nová značka kožených tašiek v HE&SHE

♦BURKELY♦

V tomto svete, v ktorom ide všetko tak rýchlo uvítame produkty, ktoré robia tento dynamický štýl trochu jednoduchším. Uľahčujú naše každodenné činnosti a zároveň nás potešia na pohľad.

 

Presne týmito produktami sú tašky a peňaženky Burkely. Holandská značka Burkely vytvára kolekciu tašiek vhodných a chápajúcich pracovný život, kolekciu módných tašiek, tašiek vintage vzhľadu a taktiež kolekciu malých taštičiek a prehľadných peňaženiek.

"Pevná koža a funkčné riešenie. Snažíme sa vytvárať produkty, ktoré sa hodia na každú situáciu."

"Každý deň."

Burkely kladie dôraz na jednoduchosť a holandskú triezvosť. Produkty značky Burkely sú nadčasové, spoločnosť sa snaží každú sezónu prekvapiť niečim novým. Burkely ponúka kolekciu tašiek pre mužov aj ženy. V ponúke nájdete tašky vhodné aj do práce, s priehradkami na laptop, notebook, mobil. Môžete si vybrať z farebnej škály od čiernej, koňakovej hnedej, hnedej, bežovej, ťaviej hnedej, jeansovej modrej, šedej. Koža tašiek Burkely je krásna, chladná, neopracovaná. Koža ožíva a prispôsobuje sa až počas nosenia.

 

Ktorá Burkely taška očarila Vás? Vyberte si z ponuky Burkely na našom eshope tu.

 
 
 
logo slideshow

Andy Warhol

Catwalk Junkie

Cowboysbag