Pravidelne nová značková kolekcia v našom eshope | heandshe.sk

 
 
 
 
POZOR!!! PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÝ FACELIFT STRÁNKY S EŠTE BOHATŠÍM A PREHĽADNEJŠÍM OBSAHOM! NOVINKY V BUTIKU V PLNOM PRÚDE. ZA POCHOPENIE ĎAKUJEME.
 
 
Novinky
 
 

Novinky v e-shope

V e-shope HE & SHE poteší ženy štýľové dámske oblečenie. Ide najmä o dámske tričká, dámske rifle, topánky, overaly, jumpsuity, kožené bundy, trendy doplnky, hodinky či okuliare.

Nezabúdame však ani na pánov a súčasťou nášho sortimentu je aj štýlové pánske oblečenie. Trendy pánske tričká, pánske rifle, kožené bundy, topánky, trendy doplnky, okulliare či hodinky sú produkty, na ktoré sa môžu v našom e-shope tešiť páni. 

HE & SHE prináša pre svojich zákazníkov stále viac a viac noviniek. Organizuje rôzne fashion eventy, módne prehliadky, nákupné večere aj bonusové balíčky. Do obchodu pribúdajú nové, vo svete overené štýlové značky, o ktorých Vás majitelia butiku HE & SHE radi informujú.

Nezabúdajte preto priebežne klikať na Novinky, aby ste boli stále zorientovaní vo svete módy, a neušiel Vám skvelý fashion event.

 

Nový tovar v e-shope

Nový tovar sa snaží tím HE & SHE priebežne dopĺňať na e-shop, v čo najkratšom časovom horizonte. Posledné doplnené produkty sú označené štítkom Novinka.

 
 
 
logo slideshow

Andy Warhol

Catwalk Junkie

Cowboysbag