eshop, butik v Trenčíne, historické centrum mesta Trenčín| heandshe.sk

 
 
 
 
POZOR!!! PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÝ FACELIFT STRÁNKY S EŠTE BOHATŠÍM A PREHĽADNEJŠÍM OBSAHOM! NOVINKY V BUTIKU V PLNOM PRÚDE. ZA POCHOPENIE ĎAKUJEME.
 
 

O butiku HE&SHE

HE&SHE, s.r.o.

HE&SHE je značkový obchod s oblečením pre dámy a pánov nachádzajúci sa v centre mesta Trenčín. Sortiment tovaru v obchode je tvorený značkami, ktoré sa tešia svojej obľube najmä na západoeurópskom trhu. Pre spokojnosť klientov aj z iných miest a štátov vytvoril butik H&SHE svoj vlastný internetový obchod, ktorý uľahčí nakupovanie zákazníkom z pohodlia domova.

Butik HE&SHE vďaka vzájomnej spolupráci zákazníka a obchodu sa teší svojej obľube na trhu už 7 rokov. Preto neváhajte a navštívte náš obchod osobne v Trenčíne, alebo v našom eshope a spoznajte trendy na nadčasovom západoeurópskom trhu módy.

Značky a štýľ HE&SHE

 V ponuke obchodu nájdete značkové oblečenie mnohých známych značiek ako sú Met in Jeans, Pepe Jeans, Circle of Trust, Toms, Burkely, Gsus, Catwalk Junkie, Kultivate, J.C. Rags, Gino-b, KateWood  a iné. Nadčasové trendy, športová elegancia, extravagancia. Výber toho najlepšieho nájdete práve u nás. Dámske a pánske nadčasové a moderné oblečenie v našej ponuke sa teší Vašej obľube už 7 rokov. Tí, ktorí ste ešte neprezreli našu ponuku neváhajte a spoznajte módu západnej Európy.

Ochotný team HE&SHE Vám vždy s radosťou poradí, keď sa rozhodnete pre návštevu kamenného obchodu v Trenčíne v krásnom historickom centre. Ak si objednáte tovar z ponuky nášho eshopu, tovar Vám odošleme v čo najkratšom čase. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou!

Atmosféra HE&SHE

Interiér obchodu HE&SHE

Ako nás spoznáte? Pohľad zvonku.

Team HE&SHE

„Móda je to, čo Vám ponúkajú návrhári štyrikrát do roka. Štýl je to, čo si sami vyberiete.“ Lauren  Hutton

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

 

 
 
 
logo slideshow

Andy Warhol

Catwalk Junkie

Cowboysbag