Značkové oblečenie

 
 
 
 
POZOR!!! PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÝ FACELIFT STRÁNKY S EŠTE BOHATŠÍM A PREHĽADNEJŠÍM OBSAHOM! NOVINKY V BUTIKU V PLNOM PRÚDE. ZA POCHOPENIE ĎAKUJEME.
 
 


 
 
logo slideshow

Andy Warhol

Catwalk Junkie

Cowboysbag

 

 


 

 
 
Značky v našom obchode

Značkové oblečenie, ktoré len tak ľahko nenájdete všade navôkol a niesú ním preplnené nákupné centrá! No v butiku HE & SHE sú všetky tieto značky pokope. Dámske oblečenie a pánske oblečenie známych svetových značiek, predovšetkým na západoueurópskom trhu navrhujú dizajnéri z celého sveta a sú zárukou štýlového dizajnu a kvality.

Ak ste o nich nikdy nepočuli, stačí sa pozrieť na ľudí zo šoubiznisu, ktorí ich s obľubou nosia. Príkladom je speváčka Dara Rollins, ktorá si nedá dopustiť na značku Met in Jeans. Aj túto značku nájdete v našom e-shope.

Oblečenie pre ženy a oblečenie pre mužov ako aj doplnky, ktoré nájdete v našom e-shope patrí značkám ANDY WARHOL, ANTONY MORATO, CATWALK JUNKIE, COWBOYSBAG, DENNY ROSE, GIPSY, GOOSECRAFT, GSUSSINDUSTRIES, HAPPY SOCKS, HUNDREDDRESSES, KULTIVATE, LENKA POULOVA-MÓDNA NÁVRHÁRKA, MAISON SCOTCH, MET IN JEANS, MEXICANA, PEPE JEANS, RARE, ROSA MASEDA, SCOTCH & SODA, TOMS a UGG.